KAR group a.s. na veletrhu Dovolená

Společnost KAR group, a.s. se ve dnech od 28. do 29. února 2020 účastnila veletrhu cestovního ruchu Dovolená, který se konal v Ostravě na Výstavišti Černá louka.

Veletrh Dovolená je tradiční a největší výstavou cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji. Jejím cílem je návštěvníkům nabídnout co nejširší spektrum odpočinkových, ale i aktivních tipů pro strávení volného času a dovolené. Naše společnost na veletrhu prezentovala značku Iveco Bus a ADRIA.

Vystavované exponáty:

  • minibus Iveco DAILY TOURYS PLUS, s motorem  Iveco F1C Euro VI, výkon 210Hp, převodovkou automatickou Hi-Matic s obsaditelností 19+1+1. Další výbava: LDWS, AEBS, ESP SYSTEM + CROSSWIND, Telma retardér, Adaptabilní Tempomat + Asistent pro jízdu v koloně, Automatické přepínání dálkových světel, Nezávislé topení, klimatizace řidiče a cestujících, Lednice, LED osvětlení zavazadlových košů, LCD – Video, USB zásuvky
  • obytné vozy ADRIA SONIC PLUS 1700SL plně integrovaný vůz pro 4 osoby na jízdu i spaní, na podvozku Fiat, dále polointegrovaný vůz MATRIX 670 SL, pro 5 osob na jízdu i spaní a vůz ACTIVE s výsuvnou střechou pro 5 osob na jízdu a 4 osoby na spaní.

Generálním partnerem veletrhu je Moravskoslezský kraj.

Galerie